Projektowanie Ubrań

Kompleksowe Projektowanie Ubrań

Indywidualne Szablony Krawieckie

Odszycie Wzorcowe Produktów

Z nami zaprojektujesz swoje ubrania od A do Z. Potrafimy tworzyć indywidualne projekty, pracować na szkicach, zdjęciach, inspiracjach.

Pamiętaj, że tworzenie swojej kolekcji z Twojej strony również wymaga dużego zaangażowania. To znacząco skraca czas powstawania materiału.

Pomożemy Ci zaprojektować basicowy t-shirt, ale też suknie wieczorową. Cały projekt przeniesiemy na szablon, który zdygitalizujemy na życzenie, oraz odszyjemy prototyp wzorcowy.

Tworzymy indywidualne szablony krawieckie oparte zarówno o formy cyfrowe jak i tradycyjne (papierowe). 

Szablony krawieckie stopniujemy zgodnie ze sztuką odzieżową lub z wytycznymi wskazanymi przez Ciebie. 

Zdygitalizowane szablony możemy potem zoptymalizować podczas procesu krojenia materiału celem osiągnięcia najlepszego zużycia i obniżenia kosztów prodkcji.

Końcowym procesem projektowania powinna być naszym zdaniem produkcja wzoru bazowego, którą również mamy w swojej ofercie.

Z doświadczenia wiemy, że większość projektów to minimum 2 odszycia wzorcowe. W ten sposób kształtujemy gotowy prototyp.

Wraz z odszyciem wzorcowym jako nasz klient otrzymasz dokładną specyfikację techniczną produktu. 

Projektowanie Ubrań

cennik naszych usług

Jeżeli chodzi o projektowanie ubrań do każdej wyceny staramy się podchodzić indywidualnie. Postanowiliśmy jednak zaprezentować ramowy cennik naszych usług, aby potencjalny klient mógł przeliczyć sobie już na starcie kosztochłonność tego spektrum usług.

Koszt Projektu Ubrania:

 • BLUZKA /T-SHIRT / BLUZA (Projekt Prosty)
  CENA: 100-150 PLN
 • ODZIEŻ CASUAL (sukienka codzienna, koszula, spodnie, komplet dresowy)
  CENA: 150-250 PLN
 • ODZIEŻ OKAZJONALNA (garnitur damski, sukienka wieczorowa)
  CENA: 250-900 PLN

Cena Konstrukcji Odzieżowej:

 • Szablon papierowy ( wycena dotyczy 1 rozmiaru)
  CENA: 40 PLN
 • Stopniowanie (cena za każdy rozmiar)
  CENA: 50 PLN
 • Digitalizacja (wersja cyfrowa projektu)
  CENA: 100 PLN

Cennik Odszycia Wzorcowego:

Standardowo cena odszycia wzorcowego to 3 x cena produkcyjna modelu.

I tak przykładowo t-shirt damski to cena 25-40 PLN za odszycie wzorcowe.

Sukienka casualowa to 50-150 zł odszycie wzorcowe.

Natomiast garnitur to 200-400 zł odszycie wzorcowe.

Zapytaj o wycenę projektu:

  projektowanie ubrań

  Najczęściej Zadawane Pytania Przy Projektowaniu Ubrań:

  • Ile kosztuje projektowanie ubrań? 
   Wycena projektowania zależna jest od stopnia trudności danego modelu. Minimalna wartość to 100 PLN, ale zdażają się projekty, które trudno zamknąć w 1000 PLN. Przeciętna cena projektu, szablonu i jego stopnowania to około 250-350 PLN.
  • Jak długo trwa proces projektowania? W naszej firmie po pierwsze otrzymujesz swoje miejsce w kolejce projektowej. Więc czas zależy w pierwszej kolejności od tego czynnika. Ogromnie ważna jest również współpraca na linii klient – projektant. Jeśli sprawnie przedstawisz swoje potrzeby proces może znacznie się skrócić. Istotne są też – zaawansowanie techniczne projektu, wykorzystywane komponenty, oraz ilość poprawek. Możesz też skorzystać z naszych gotowych wzorów projektów co mocno skróci czas. Finalnie projektowanie zamykamy od 2 dni nawet do 2 miesięcy! Pamiętaj o tym, że często proces produkcji jest krótszy od procesu projektowania.
  • Czy robicie projekty ze zdjęć?

  Tak. Projekty często powstają z inspiracji – tj. przesłanych przez klienta materiałów poglądowych. Nigdy natomiast nie wykonujemy kopii 1:1 – nie plagiatujemy pracy innych, w naszych projektach zawsze widoczne są zmiany.

  • Czy mogę wybrać projekt z Waszej bazy?

  Posiadamy kilkaset basicowych i casualowych projektów, z których mogą spokojnie korzystać nasi klieci. Napisz tylko czego konkretnie szukasz.

  • Co zawiera pełen projekt ubrania?

  W ramach pełnego projektu ubrań otrzymasz szablon w formie wydruku i/lub wersji cyfrowej. Szablon zawiera rozmiarówkę do modelu. Dodatkowo do usługi dochodzi model wzorcowy, specyfikacja techniczna modelu, z której dowiesz się np. jakie jest zużycie materiałowe