SZWALNIA USŁUGOWA

SZWALNIA ODZIEŻY

Nasz zakład to komplesowa szwalnia odzieży damskiej, męskiej, oraz dziecięcej specjalizująca się w wymagającej produkcji. Na co dzień posiadamy dwa działy szycia zajmujące się produkcją ubrań zarówno dzianinowych (dresy, bluzy, t-shirty), jak i tkaninowych (koszule, sukienki, garnitury damskie). 

NOWOCZESNY PARK MASZYNOWY

W naszym zakładzie wykorzystujemy nowoczesne maszyny przemysłowe. Posiadamy automatyczne stębnówki, pół-automatyczne lub w pełni zautomatyzowane maszyny overlock. W parku maszynowym znajdują się także renderki do szwów ozdobnych, guzikarki, oraz dziurkarki, paskarki, gumiarki, oraz inne maszyny do znaczenia i zdobienia odzieży.

PROFESJONALNA KADRA SZYJĄCA

Podstawą naszej jakości są osoby szyjące – pracownicy z wieloletnim praktycznym doświadczeniem w szyciu odzieży.

Śmiało możemy powiedzieć, iż posiadamy jeden z najlepszych zespołów szyjących w Polsce zarówno pod kątem jakości jak i wydajności produkcji.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Z nami nie tylko uszyjesz swoje kolekcje. Chętnie pomożemy Ci w wyborze tkaniny i dodatków. 

Całość Twojej produkcji może skroić, uszyć, zadrukować, wyhaftować, ozdobić, wyprasować i zapakowane zgodnie z wytycznymi wysłać pod wskazany adres.

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

Szyjąc z nami otrzymasz umowę ramową, która chroni Cię jako klienta przed wieloma możliwymi niepożądanymi okolicznościami.

Na wszystkie transakcje nasza spółka wystawia fakturę VAT, w tym VAT EU jeśli podmiot jest spoza Polski, a jednocześnie w granicach UE.

logo juki

    szwalnia usługowa